Opschuimende brandwerende kit in een patroon van 310 ml die uitzet bij brand. Geschikt voor het afdichten van kunststof buizen tot 110 mm, kabelbundels en brandbare isolatie.
De Conex Oryx brandwerende kit CX136005 is een opschuimende brandwerende kit in een patroon van 310 ml die uitzet bij brand.
Belangrijkste kenmerken
Deze Conex Oryx GRAFITE FR brandwerende kit is een opschuimende kit die bij brand uitzet. De kit is uitgevoerd in een koker van 310 ml en wordt geleverd als patroon, zodat deze eenvoudig verwerkbaar is.
De kit heeft een goede hechting op diverse bouwmaterialen, waaronder een poreuze ondergrond. Door de uitzetting ontstaat drukopbouw, waarmee kunststof buizen tot 110 mm diameter, brandbare isolatie rond kunststof of metalen buizen en kabelbundels brandwerend kunnen worden afgedicht.
Kenmerken op een rij
Opschuimende brandwerende kit die uitzet bij brand
Koker/patroon met een vulhoeveelheid van 310 ml
Goede hechting op diverse bouwmaterialen, waaronder poreuze ondergrond
Geschikt voor brandwerend afdichten van kunststof buizen tot 110 mm, kabelbundels en brandbare isolatie