Blind kunststof einddeksel van glasvezel en polyester voor een nummer 2 opening. Voorzien van PUR-afdichting en M6-moeren voor een stevige boutbevestiging van binnenuit.
Verpakt per 1 stuk
19,7016,28
19,7016,28
Op werkdagen voor 21.00 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De Eaton Holec Halyester - Einddeksel U402 is een einddeksel uit de Halyester serie, ontwikkeld als toebehoren voor toepassingen waar een blind einddeksel nodig is.
Belangrijkste kenmerken
Dit einddeksel is uitgevoerd in kunststof en is specifiek geschikt voor een nummer 2 opening. Het is blind uitgevoerd en voorzien van geperste M6-moeren, zodat een boutbevestiging van binnenuit mogelijk is.
De einddeksel is gemaakt van glasvezel en polyester en is uitgerust met een PUR-afdichting. De afmeting van het deksel is 105 bij 134 millimeter, met een breedte van 20 millimeter, een hoogte van 134 millimeter en een diepte van 227 millimeter.
De oppervlakte is onbehandeld en er zijn geen uitbreekpoorten of schroefdraad aanwezig.
Kenmerken op een rij
Kunststof einddeksel, blind uitgevoerd
Gemaakt van glasvezel en polyester
Geschikt voor een nummer 2 opening
Voorzien van PUR-afdichting
Geperste M6-moeren voor boutbevestiging van binnenuit