Al sinds 1948 is het Amerikaanse bedrijf Fluke wereldmarktleider in test- en probleemoplossingmogelijkheden. De meet- en testinstrumenten van Fluke zijn essentieel geworden in het dagelijkse werk van elektriciens, technici, ingenieurs en zelfs ICT’ers. De instrumenten van Fluke staan bekend om hun mobiliteit, robuustheid, veiligheid en gebruiksgemak. Daarnaast voldoen de Fluke producten aan de strengste internationale en lokale kwaliteitseisen. Fluke biedt onder andere ook complete sets met meetsnoeren, meetpenverlengstukken, klemmen en/of testpennen om tijdelijke elektrische metingen te doen met uw multimeter!
Op zoek naar zo een meetsnoerenset om elektrische metingen te doen? Dan is de meetsnoerenset uit de serie SureGrip van Fluke uiterst geschikt! Ideaal voor als u van plan bent om metingen te doen op verschillende soorten apparatuur of kabels. De serie SureGrip staat bekend om haar goede grip, wanneer u gladde handen heeft. De rubberen overmolding-oppervlakken en curves bieden u een comfortabele, betrouwbare grip bij gebruik. Op deze manier kunt u een nauwkeurige meting verrichten!
Kenmerken Fluke SureGrip meetsnoerenset TL224
Deze meetsnoerenset uit de SureGrip serie van Fluke bestaat uit 1 paar TL224 SureGrip siliconenmeetsnoeren. Deze siliconenmeetsnoeren hebben een haakse stekker aan het ene en een rechte stekker aan het andere uiteinde. Bovendien hebben deze snoeren een versterkte trekontlasting en biedt de siliconenisolatie weerstand tegen warmte en kou. Daarnaast zijn deze 100cm lange standaard-banaanstekkers voorzien van een veiligheidsisolatie en hebben de snoeren een stift/bus-diameter van 4mm. De uitvoering van deze set is volgens CAT III 1000V, CAT IV600V met een 10A vermogen. Deze snoeren worden geleverd in een zwarte en rode variant. Bovendien is deze set UL-gecertificeerd, wat betekent dat (brand-)veiligheid voor mens, dier en milieu centraal staat.