Knipex is een onderneming die zich concentreert op slechts één productgroep om zo de hoogste kwaliteit en het hoogste rendement te behalen. De tangen van Knipex worden gebruikt in meer dan 100 landen door professionele en niet-professionele gebruikers. De striptangen zijn allen vervaardigd uit de hoogste kwaliteit materialen. Ze bevatten allemaal speciaal gereedschapsstaal van bijzonder goede kwaliteit. Dankzij de ergonomische handvatten bieden deze tangen u een uitstekende grip en wordt de krachtoverbrenging geoptimaliseerd.
Kenmerken Knipex 11 striptang 11 02 160
Met deze striptang van Knipex stript u enkel-, meer- en fijndradige kabels met kunststof- of rubberisolatie van maximaal Ø 5,0mm of 10mm². De tang ligt prettig in de hand dankzij het ergonomische handvat. Dankzij deze twee-componentengreep kunt u gemakkelijk kracht zetten. Deze striptang van Knipex is erg handig doordat u eenvoudig de gewenste draaddiameter kunt instellen met de kartelschroef en de contramoer.
Specificaties
Meer informatie
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Geïsoleerd
Ja
Geschikt voor
Installatiekabel/draad
Greepuitvoering
1-component
Kerfdiepte instelbaar
Ja
Langssnede
Nee
Lengte
160 mm
Met aanslagbescherming
Ja
Met draadafsnijder
Nee
Met veer
Ja
Rondsnede
Ja
Spiraalsnede
Nee
Stripbereik AWG
0-7
Stripbereik diameter
0-5 mm
Stripbereik doorsnede
0-10 mm²
Striplengte instelbaar
Nee
VDE getest
Nee
Beoordelingen
Schrijf een beoordeling
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan
We hebben andere producten gevonden die u wellicht leuk vindt!