Papegaaienbek-tegelkniptang van 200 mm uit speciaal gereedschapsstaal met zwarte afwerking. Geschikt voor het nauwkeurig knippen en vormen van keramische tegels.
De Knipex 9100 tegelkniptang 91 00 200 is een papegaaienbektang van speciaal gereedschapsstaal, ontworpen voor het knippen en vormen van keramische tegels.
Belangrijkste kenmerken
Deze Knipex tegelkniptang is geschikt voor het nauwkeurig knippen en bijwerken van keramische tegels. Met de papegaaienbekvorm knabbelt u kleine stukjes van de tegel, zodat u eenvoudig randen, vormen en uitsparingen aanpast.
De tang is vervaardigd uit speciaal gereedschapsstaal en heeft een zwarte geatramenteerde afwerking. Met een totale lengte van 200 mm ligt dit gereedschap compact in de hand.
Kenmerken op een rij
Geschikt voor het knippen en vormen van keramische tegels