Kabelmof voor stroomkabels tot 1 kV met vier geleiders van 1,5 tot 10 mm². De isolerende gel biedt IP68-bescherming en is geschikt voor installatie onder de grond of onder water.
Verpakt per 1 stuk
24,2920,07
24,2920,07
Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De Raytech Magic Gel kabelmof is een product uit de serie Magic Gel van het merk RAYTECH.
Belangrijkste kenmerken
Deze kabelmof is ontworpen voor het verbinden van stroomkabels met een nominale spanning tot 1 kV. Het product is voorzien van uitgestorte gel die afdichtend, isolerend en brandvertragend werkt, wat zorgt voor een IP68-beschermingsgraad. Hierdoor is de kabelmof geschikt voor installatie in uitsparingen, kabelgoten of direct onder de grond en onder water.
De Magic Joint maakt een verbinding mogelijk tussen twee stroomkabels met extrusie-isolatiemateriaal. Het vullen van de kabelmof kan horizontaal worden uitgevoerd bij temperaturen tussen -15°C en +45°C.
Kenmerken op een rij
IP68-beschermingsgraad
Geschikt voor stroomkabels tot 1 kV
Brandvertragende, isolerende en afdichtende gel
Geschikt voor installatie onder de grond of onder water
Voorzien van 4 geleiders met een nominale geleiderdoorsnede van 1,5 tot 10 mm²
Specificaties
Meer informatie
Aansluittoebehoren
Geen
Aantal geleiders
4
Geschikt voor
N(A)YCWY
Halogeenvrij
Ja
Met concentrische afscherming
Nee
Mijnbouwvergunning
Nee
Model
Gel
Nominale geleiderdoorsnede
1.5-10 mm²
Nominale spanning U0/U (Um)
0.6/1 (1.2) kV
Soort isolatiemateriaal
Kunststof
Ter verbinding van papier- met kunststofgeïsoleerde kabels