Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.
Stago KG 281 - T-stuk CSU08623009
Toon alles van:

Verpakt per 1 stuk
Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.

Verpakt per 1 stuk
De Stago KG 281 T-stuk kabelgoot CSU08623009 is een horizontaal T-stuk van staal, uitgevoerd in zinkkleurig bandverzinkt (sendzimir verzinkt), geschikt voor kabelgoten met een breedte van 200 mm en een hoogte van 60 mm.
Dit Stago KG 281 T-stuk is ontworpen als T-stuk horizontaal voor kabelgoten. Het is geschikt voor een kabelgootbreedte van 200 mm en een kabelgoothoogte van 60 mm, met een binnenstraal van 100 mm. De uitvoering is zonder verbinder.
Het T-stuk is vervaardigd uit staal en heeft een zinkkleurige afwerking. De oppervlaktebescherming bestaat uit bandverzinkt (sendzimir verzinkt). Daarnaast is het artikel recyclebaar en geschikt voor verbinding met schroeven én voor schroefloze verbinding.
Volgens de specificaties is dit T-stuk niet geschikt voor functiebehoud en heeft het geen Nato perforatie. De gebruikstemperatuur ligt tussen -40 en 120 °C.
| Binnenstraal | 100 mm |
|---|---|
| Bouwvorm | T-stuk horizontaal |
| Breedte | 403 mm |
| Gebruikstemperatuur | -40-120 °C |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Hoogte | 64 mm |
| Kabelgootbreedte | 200 mm |
| Kabelgoothoogte | 60 mm |
| Kleur | Zink |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Zonder verbinder |
| Nato perforatie | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Recycle | Ja |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Uitvoering | Zonder verbinder |
| Vaak gebruikte artikelnummers | 10020535 | 2700172122 | 485219 |