Striptang voor solarkabels met een bereik van 1,5 tot 6 mm², voorzien van instelbare kerfdiepte en striplengte. Deze geïsoleerde tang is geschikt voor gebruik met MC4 connectoren.
Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
4 op voorraad
Belangrijke Tip
Dit product is vrijgesteld van BTW voor installatie op het afleveradres door particulieren. Is de bestelling voor installatie op een ander adres of zakelijk, kies dan voor 'vooruitbetaling' als betaalmethodeBekijk alle informatie
De Staubli Solarline Striptang PV-AZM-156 is een striptang voor solarkabels met een stripbereik van 1,5 tot 6 mm². Deze geïsoleerde tang is onderdeel van de Solarline-serie van Staubli.
Belangrijkste kenmerken
De Staubli Solarline Striptang PV-AZM-156 is ontworpen voor het strippen van solarkabels in het stripbereik van 1,5 tot 6 mm² en een diameter van 1,5 tot 6 mm. De striptang is geïsoleerd, maar niet geschikt als geïsoleerd gereedschap tot 1000 V volgens de opgegeven specificatie.
De tang heeft een instelbare kerfdiepte en een instelbare striplengte, waardoor het stripproces nauwkeurig kan worden ingesteld. In de specificaties wordt tevens verwezen naar gebruik in combinatie met MC4 connectoren.