Als eigenaar van een gebouw bent u verantwoordelijk voor een noodverlichtingsinstallatie, zodat de veiligheid van de aanwezige mensen gewaarborgd wordt. Bij het uitvallen van de stroom blijft noodverlichting branden, waardoor mensen in staat zijn een gebouw veilig te verlaten. Door pictogrammen op de noodverlichtingsarmaturen te plaatsen weten alle aanwezigen aan welke kant zich de uitgang bevindt.
Met noodverlichting van Van Lien verhoogt u de bedrijfszekerheid, maar verlaagt u de servicekosten. De producten uit de Aqualux serie zijn erg robuust en geschikt voor toepassing in veeleisende omgevingen. De armaturen zijn slagvast en gemaakt van krasbestendig polycarbonaat. Daarnaast zijn de producten uit de Aqualux serie geheel waterdicht en eenvoudig te installeren. Deze serie noodverlichtingsarmaturen zijn onder andere geschikt voor toepassing in sportcomplexen, zwembaden, parkeergarages, stations en tunnels.
Kenmerken Van Lien Aqualux pictogram inlegvel/-plaat PSA 58
Dit pictogram uit de Aqualux serie van Van Lien bestaat uit een polycarbonaat plaat en inlegvel. Op het inlegvel staat de vluchtroute rechtdoor/naar beneden afgebeeld. Wordt gebruikt als aanduiding voor vluchtroute rechtdoor/naar beneden. De herkenningsafstand bedraagt 25 meter. Het pictogram kan toegepast worden in combinatie met de noodverlichtingsarmaturen uit de Aqualux serie.