De Van Lien Serenga pictogrambehuizing 32120403 is een mechanisch toebehoren voor noodverlichting, speciaal ontwikkeld als scherm binnen de Serenga serie van VAN LIEN.
Belangrijkste kenmerken
Deze pictogrambehuizing is bedoeld voor combinatie met blindfolie en een Serenga E-Box noodverlichting van het type SER-E(C/D). Zo vormt het een passende oplossing binnen Serenga installaties waarbij duidelijke pictogramweergave nodig is.
De behuizing is uitgevoerd in grijs kunststof en heeft een heldere afdekking. Het scherm biedt direct/indirect, symmetrische lichtuittrede en wordt geleverd inclusief twee LEDs. Daarnaast is een pictogram met een pijl rechtdoor inbegrepen, zodat de looprichting meteen duidelijk aangegeven kan worden.
Met afmetingen van 340 mm lengte, 205 mm breedte en 34 mm hoogte/diepte sluit deze pictogrambehuizing aan op de Serenga E-Box en andere bijpassende Serenga componenten.
Kenmerken op een rij
Pictogrambehuizing voor combinatie met blindfolie en Serenga E-Box type SER-E(C/D)
Inclusief twee LEDs en pictogram met pijl rechtdoor (P51SERI)
Kunststof uitvoering in de kleur grijs met heldere afdekking
Lichtuittrede direct/indirect met symmetrische lichtverdeling