Transparante 8-voudige steeklasklem voor massieve en meerdraadse aders van 0,2 tot 2,5 mm². Geschikt voor 24 A en 450 V, geleverd in een verpakking van 50 stuks.
Verpakt per 50 stuks
11,759,71
11,759,71
Op werkdagen voor 21.00 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De CONEX CH 2180 lasklem uit de serie Lasklem CG is een transparante, grijze 8-polige lasklem voor massieve en meerdraadse aders met een doorsnede van 0,2 tot 2,5 mm², geleverd per 50 stuks.
Belangrijkste kenmerken
De CONEX CH 2180 lasklem is een 8-voudige steeklasklem van het merk CONEX, geschikt voor massieve en meerdraadse aders. De nominale doorsnede bedraagt 0,2 tot 2,5 mm², met een kabeldiameter van 0,5 tot 1,8 mm. De lasklem is transparant en grijs uitgevoerd en wordt geleverd in een verpakking van 50 stuks.
Deze lasklem is geschikt voor massieve aders en meerdraadse aders, maar niet voor soepele aders. De nominale stroom bedraagt 24 A en de nominale spanning 450 V. De klem heeft 8 klemposities aan de installatiewzijde en werkt met een duwmechanisme zonder bedieningshendeltjes.
Kenmerken op een rij
Merk: CONEX, serie Lasklem CG, type CH 2180
8 klemposities, 8-voudige steeklasklem
Aderdoorsnede massieve draad en soepel met huls: 0,2 - 2,5 mm²