3-voudige lasklem voor massieve en fijnaderige geleiders van 0,14 tot 4mm². De klem heeft bedieningshendels, testopeningen en een transparante behuizing voor 32A en 450V.
De WAGO 221-413 is een 3-voudige lasklem uit de WAGO 221-serie, geleverd per 50 stuks, voor het aansluiten van verschillende typen geleiders.
Belangrijkste kenmerken
Deze WAGO 221-413 lasklem biedt ruimte voor 3 geleiders en is geschikt voor massieve, meeraderige en fijnaderige aders. Geleiders met een doorsnede van 0,14 tot 4mm² kunnen worden aangesloten, waarbij voor massieve en meeraderige geleiders een bereik van 0,2 tot 4 mm² geldt. Voor soepele geleiders met adereindhuls is een bereik van 0,5 tot 2,5 mm² opgegeven.
De lasklem is geschikt voor een nominale stroom van 32 A en een nominale spanning van 450 V. De transparante, kleurloze behuizing maakt visuele controle mogelijk, terwijl de aanwezige testopeningen het doormeten vergemakkelijken. Dankzij de bedieningshendeltjes kunnen geleiders gereedschaploos worden aangesloten.
Kenmerken op een rij
3-voudige lasklem voor verschillende typen geleiders
Geschikt voor geleiders van 0,14 tot 4mm² (massief en meeraderig 0,2 tot 4 mm²)
Nominale stroom 32 A en nominale spanning 450 V
Transparante, kleurloze behuizing met testopeningen
Met bedieningshendeltjes voor gereedschaploos aansluiten