Geïsoleerde vorkkabelschoen van vertind koper voor geleiders van 4-6 mm². Voorzien van gele polyamide isolatie, geschikt voor boutmaat M6 met een maximale stroom van 25,5 A.
De Klauke 650C/6 vorkkabelschoen is een geïsoleerde klemkabelschoen voor koperen geleiders met een gele isolatie, geschikt voor kabels met een nominale doorsnede van 4 tot 6 mm².
Belangrijkste kenmerken
Deze Klauke vorkkabelschoen uit de serie “Vorkkabelschoen geisoleerd” is ontworpen voor koperen kabels en heeft een vorkvormige flens. De kabelschoen is geschikt voor fijndradige, ronde geleiders en is niet bedoeld voor massieve, meerdraads, vlakke of lakdraadgeleiders. De nominale doorsnede van de aansluitbare geleider ligt tussen 4 en 6 mm², met een AWG-bereik van 10–11.
De klemkabelschoen is vervaardigd uit koper en voorzien van een vertinde oppervlaktebescherming. De isolatie is uitgevoerd in polyamide (PA) en heeft een gele kleur. De hulsvorm is kort en de vorkkabelschoen is halogeenvrij. De maximale stroom (Imax) bedraagt 25,5 A en de totale lengte is 22,5 mm.
De vorkkabelschoen heeft een boutmaat M6 (metrisch) en 6 (imperial) en wordt geleverd per 100 stuks. Het product is volgens DIN uitgevoerd en is niet bedoeld voor trekvaste verbindingen of gebruik bij hoge temperaturen tot 650 °C.
Kenmerken op een rij
Nominale doorsnede: 4 - 6 mm² (AWG-bereik 10–11)
Materiaal: koper met vertinde oppervlaktebescherming