1-voudige bedieningswip in mat alpinwit zonder opdruk. Deze halogeenvrije thermoplast kunststof wip is geschikt voor inklemmen op een basiselement en heeft beschermingsgraad IP20.
Verpakt per 1 stuk
3,012,49
3,012,49
Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De Eaton Moeller xComfort Bedieningswip CWIZ-01/01 is een 1-voudige, matte bedieningswip in alpinwit zonder opdruk, geschikt voor gebruik in combinatie met een passend basiselement en afdekraam.
Belangrijkste kenmerken
Deze enkele bedieningswip is ontworpen voor gebruik als schakelaar of drukker binnen het xComfort assortiment van Eaton Moeller. De wip wordt uitgevoerd zonder opdruk en zonder indicatieveld of controlevenster, waardoor een strak en neutraal uiterlijk ontstaat.
De bedieningswip is mat uitgevoerd in alpinwit (RAL 9010) en gemaakt van thermoplast kunststof. Het halogeenvrije materiaal heeft een onbehandelde, matte oppervlakte en is voorzien van een slagvastheid van IK00. De montage gebeurt door inklemmen (snap) op een geschikt basiselement en afdekraam.
Met een beschermingsgraad van IP20 en compacte afmetingen is deze 1-voudige wip geschikt als centraal bedienelement in binneninstallaties waar een eenvoudige aan/uit-bediening gewenst is.