EcoDim biedt kwalitatieve en betaalbare LED dimmers voor iedereen. Daarom heeft EcoDim voor beide dimtechnieken een geschikte dimmer, namelijk een voor faseaansnijding en een voor faseafsnijding. Ook heeft EcoDim een dimmer welke geschikt is voor beide dimtechnieken. Om de keuze voor een dimmer nog eenvoudig te maken is het bereik van EcoDim dimmers zeer groot. Zo hoeft men niet op te letten hoeveel wattage er minimaal moet of maximaal mag worden aangesloten. Wilt u de dimmer integreren in uw huidige schakelmateriaal? Dat kan! EcoDim dimmers zijn namelijk geschikt voor ieder merk afdekmateriaal in Nederland en België.
Dit afdekmateriaal van EcoDim is te gebruiken als draaiknop voor het dimmen van verlichting en is specifiek geschikt voor Jung. Het afdekmateriaal bestaat uit: 2 dimmerknoppen, centraalplaat en afdekraam. Heeft u thuis al een enkel of dubbel afdekraam van Jung? Dan past deze centraalplaat met dubbele dimmerknop daar ook in. Wanneer u nog geen afdekraam thuis heeft dan kunt u het meegeleverde afdekraam gebruiken. Het afdekmateriaal is geschikt voor het afwerken van EcoDim duo dimmer ECO.DIM.05. Verder is het afdekmateriaal van kunststof en mat zwart van kleur (RAL9005).
Specificaties
Meer informatie
Aantal knoppen
2
Geschikt voor
ECO.DIM.05
Kleur
RAL9005 (mat zwart)
Materiaal
Kunststof
Samenstelling
Dimmerknoppen, centraalplaat, afdekraam
Soort
Afdekmateriaal
Type verbinding
Alleen bedraad
Vaak gebruikte artikelnummers
8719322373151 | ED-10005B
Beoordelingen
Schrijf een beoordeling
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan
We hebben andere producten gevonden die u wellicht leuk vindt!