De Hager Tehalit centraalplaat IAE/UAE GZUAE2A7035 is een lichtgrijze, halogeenvrije centraalplaat voor het afwerken van UAE/IAE-aansluitingen in data-installaties.
Belangrijkste kenmerken
Deze centraalplaat is bedoeld voor het afwerken van een IAE/UAE-aansluitdoos, een datamodule en een draagplaat UAE type A. De plaat is geschikt voor twee connectoren en maakt gebruik van schroefbevestiging. Hiermee ontstaat een nette en functionele afwerking van UAE/IAE-aansluitpunten.
De centraalplaat is uitgevoerd in lichtgrijs (RAL 7035) en heeft een matte, onbehandelde oppervlaktebescherming. Het product is halogeenvrij en vervaardigd uit thermoplast kunststof. Daarnaast beschikt de centraalplaat over een afgeschermde behuizing.
Kenmerken op een rij
Geschikt voor afwerking van IAE/UAE-aansluitdoos, datamodule en draagplaat UAE type A
Voor twee connectoren met bevestiging door middel van schroef
Lichtgrijs RAL 7035 met matte, onbehandelde afwerking
Halogeenvrije centraalplaat van thermoplast kunststof