Aluminiumkleurig, halogeenvrij kunststof eindstuk voor plintgoten met een hoogte van 55 mm en diepte van 20 mm. Dit universele onderdeel is links en rechts inzetbaar, IP40 en IK07.
Het Hager Tehalit SL eindstuk SL200556D1 is een halogeenvrij kunststof eindstuk in aluminiumkleur, speciaal bedoeld voor een nette afwerking van plintgoten in het Hager Tehalit SL plintgootsysteem.
Belangrijkste kenmerken
Dit eindstuk uit de Hager Tehalit SL serie is ontworpen voor een verzorgde afsluiting van het plintgootsysteem. Het is toepasbaar aan zowel de linker- als rechterzijde, waardoor het flexibel inzetbaar is binnen dezelfde gootlijn.
Het eindstuk is uitgevoerd in aluminiumkleur en gemaakt van kunststof. Het is halogeenvrij en heeft een hoogte van 55 mm en een diepte van 20 mm. Daarnaast beschikt het over een beschermingsgraad van IP40 en een slagvastheid van IK07.