Zwart, halogeenvrij kunststof plintpasstuk voor het SL-gootsysteem met een hoogte van 55 mm en diepte van 20 mm. Het element heeft beschermingsgraad IP40 en slagvastheid IK07.
Het Hager Tehalit SL plintpasstuk SL20055A9011 is een kunststof plintpasstuk in zwart (RAL9011), geschikt als onderdeel van het SL plintgootsysteem voor een strakke afwerking langs de wand.
Belangrijkste kenmerken
Dit plintpasstuk is specifiek ontwikkeld voor het SL plintgootsysteem en wordt toegepast bij een nette afwerking van energie- en datavoorzieningen. Het element sluit aan op een plintgoot met een hoogte van 55 mm en een diepte van 20 mm en is bedoeld om het systeem visueel door te laten lopen, bijvoorbeeld bij een outlet.
Het passtuk is uitgevoerd in zwart kunststof, halogeenvrij en met een beschermingsgraad IP40 en slagvastheid IK07. De kleur komt overeen met RAL9011, zodat het eenvoudig te combineren is met componenten en plintdeksels in dezelfde kleur.
Kenmerken op een rij
Plintpasstuk voor het Hager Tehalit SL plintgootsysteem
Geschikt voor plinthoogte 55 mm en plintdiepte 20 mm
Zwart kunststof, RAL9011, halogeenvrij
Beschermingsgraad IP40 en slagvastheid IK07
Ontworpen voor een nette afwerking van energie- en datavoorzieningen