Het Hager Tehalit SL plintpasstuk SL20080A9011 is een kunststof passtuk voor het SL plintgootsysteem, bedoeld voor een nette en uniforme afwerking in zwarte uitvoering (RAL 9011).
Belangrijkste kenmerken
Dit plintpasstuk is speciaal ontwikkeld voor het SL plintgootsysteem van Hager Tehalit en zorgt voor een nette afwerking van energie- en datakabels. Het passtuk wordt gecombineerd met andere componenten in de SL plintgoot en sluit aan op een plintdeksel in dezelfde kleur voor een egaal geheel.
Het plintpasstuk is vervaardigd uit kunststof en is halogeenvrij. Het beschikt over beschermingsgraad IP40 en een slagvastheid van IK07. De plintgoot heeft een diepte van 20 mm en een hoogte van 80 mm, terwijl het passtuk zelf een hoogte van 33 mm heeft. De uitvoering is zwart met RAL-nummer 9011 en is bedoeld voor horizontale montage bij standaard installatiewijze binnen een gebruikstemperatuur van 5-60 °C.
Kenmerken op een rij
Plintpasstuk voor het SL plintgootsysteem voor nette afwerking van energie- en datakabels