AS range is het standaard schakelmateriaal van Jung. Het kenmerkt zich door haar elegante vormen. De AS 500 serie in de AS range van Jung bestaat uit een reeks afdekramen die eenheid vormt in vorm en functie. De lijnen en hoeken van dit type afdekraam lopen gelijkmatig, waardoor een optisch accent ontstaat. De AS range serie is hierdoor toepasbaar in elke inrichting. Jung AS range schakelmateriaal is afgewerkt met een lichte knik in bedieningsknop en afdekraam.
De AS500 afdekramen van Jung kunnen worden toegepast in combinatie met zowel AS range als A/AS range binnenwerken. Hierdoor is schakelmateriaal aanbod veelzijdig en is voor elke functie een bijpassende afdekking verkrijgbaar.
Kenmerken Jung AS Range bedieningswip AS590-5PW
Deze bedieningswip met volle afdekplaat uit de AS range serie van Jung wordt gebruikt voor het bedienen van verschillende lichtpunten in verschillende ruimtes op één plek. De bedieningswip is geschikt als onderdeel voor het samenstellen van serieschakelaars, dubbele wisselschakelaars of dubbele drukknoppen (N.O. of N.G.). Deze bedieningswip met afdekplaat dient dus nog te worden gecombineerd met een basiselement. Door de pijlsymbolen wordt deze bedieningswip echter vaak gebuikt voor het aansturen van een rolluik of jaloezie. De bedieningswip wordt bevestigd door middel van klembevestiging, is alpinwit van kleur en is vrij van halogeen.
Geschikt voor: • Jaloezieschakelaar art.nr. 509 VU • Jaloezie-impulsdrukker art.nr. 539 VU