De LS range van Jung kenmerkt zich door haar unieke elegante uitstraling. De rechte lijnen zorgen voor een strakke vormgeving, waardoor dit schakelmateriaal feilloos past in ieder interieur. De LS range is verkrijgbaar met slanke en brede afdekramen, gemaakt van hoogwaardig materiaal. Verder kunnen deze afdekramen gecombineerd worden met een ruim aanbod aan centraalplaten, waardoor de LS range aan al uw technische wensen kan voldoen.
Deze LS range serie van Jung bestaat uit vier modellen afdekramen: LS 990, LS plus, LS design en Flat Design. Al deze LS range afdekramen zijn te combineren met het schakelmateriaal uit de gehele LS range.
Kenmerken Jung LS Range blindplaat LS990A
Deze blindplaat uit de LS range van Jung is voorzien van een kabelinvoer met trekontlasting. De blindplaat is geschikt voor het invoeren van leidingen tussen 3 x 1,5 mm² en 5 x 2,5 mm². Verder is de blindplaat afgewerkt in een crème kleur. Deze Jung centraalplaat dient te worden afgewerkt met een afdekraam naar keuze uit een serie van de LS range.