Assortimentsdoos met 1450 geïsoleerde en twin adereindhulzen voor aderdiameters van 0,75 tot 6 mm². De set wordt geleverd in een kunststof opbergdoos inclusief een diafragmatang.
De Klemko ATK assortimentsdoos adereindhulzen 910038 is een complete set met geïsoleerde en twin adereindhulzen, geleverd in een stevige kunststof opbergdoos en inclusief diafragmatang.
Belangrijkste kenmerken
Deze assortimentsdoos van KLEMKO bevat in totaal 1450 stuks (twin) adereindhulzen. Het gaat om geïsoleerde adereindhulzen van 0,75 tot 6 mm² en twin adereindhulzen van 1 tot 2,5 mm², met kleuren conform de standaard Klemko kleuren. De kleurcode is KL-T.
De set wordt geleverd in een stevige kunststof doos en is voorzien van een diafragmatang (PH-0560-4S/DI), zodat u direct over het benodigde gereedschap beschikt. De assortimentsdoos valt binnen de ATK-serie en is gevuld met (twin) adereindhulzen, geschikt voor aderdiameters van 0,75 tot 6 mm².
Kenmerken op een rij
Assortimentsdoos met 1450 (twin) geïsoleerde adereindhulzen
Bereik aderdikte van 0,75 tot 6 mm²
Inclusief diafragmatang PH-0560-4S/DI
Geleverd in stevige kunststof opbergdoos
Kleuren conform standaard Klemko kleuren (kleurcode KL-T)