4-aderige flexibele buis met 0,75 mm² en 0,22 mm² aders op een rol van 100 meter met brandklasse Eca. De grijze polypropyleen buis heeft een buitendiameter van 16 mm.
Verpakt per 100 meter
210,14173,67
210,14173,67
Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De Rexflex flexibele buis met draad wordt geleverd op een rol van 100 meter. Deze grijze voorbedrade buis is voorzien van twee aders met een geleiderdoorsnede van 0,75 mm² en twee aders met een geleiderdoorsnede van 0,22 mm².
Belangrijkste kenmerken
Deze flexibele buis van Rexflex heeft een buitendiameter van 16 mm en een binnendiameter van 10,2 mm. Het materiaal bestaat uit polypropyleen (PP) en de buis is brandvertragend uitgevoerd met eurobrandklasse Eca volgens EN 13501-6. De constructie kenmerkt zich door een drukvastheidsklasse van medium (klasse 3) en een slagvastheid van zwaar (klasse 4). De bedrijfstemperatuur ligt tussen -5 en 90 °C.
De buis is geschikt voor diverse verwerkingsmethoden en toepassingen, waaronder holle wand montage, inbouw stucwerk, opbouw stucwerk, installatie op hout, verwerking in beton, ondervloerinstallatie estriklaag, machine- en systeeminstallatie, en verwerking in aarde ondergrond.
Kenmerken op een rij
Buitendiameter van 16 mm en binnendiameter van 10,2 mm
Voorbedraad met twee aders van 0,75 mm² en twee aders van 0,22 mm²
Gemaakt van polypropyleen (PP) in de kleur grijs
Eurobrandklasse Eca volgens EN 13501-6
Drukvastheidsklasse medium (klasse 3) en slagvastheid zwaar (klasse 4)