Grijze, halogeenvrije klemplug voor het bevestigen van één buis of beschermslang met een diameter van 18 tot 20 mm. De UV-bestendige kunststof klem is bestand tegen -20 tot +85 °C.
Verpakt per 200 stuks
29,8524,67
29,8524,67
Op werkdagen voor 21.00 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De Schnabl ESS18 enkelvoudige klemplug is een grijze kunststof kabelbuisklem voor het bevestigen van één buis of beschermslang met een buisdiameter van 18 tot 20 mm.
Belangrijkste kenmerken
Deze Schnabl ESS kabelbuisklem is uitgevoerd als enkelvoudige leidingklemplug voor één buis. De klem is geschikt voor buisdiameters van 18 tot 20 mm en kan ook worden toegepast bij beschermslangen. Dankzij de aangegoten steekplug is de bevestiging geïntegreerd in de klem.
De klem is gemaakt van kunststof in de kleur grijs, met materiaalkwaliteit acrylnitril butadien styrol (ABS). Het product is halogeenvrij en UV-bestendig en is ontworpen voor een gebruikstemperatuur van -20 tot +85 °C.