Hangdrukknopkast met twee drukknoppen voor hijsmotoren met één snelheid en een noodstopknop. De kunststof behuizing heeft IP65-bescherming en een kabeltule voor kabels van 8-26 mm.
Verpakt per 1 stuk
78,3864,78
78,3864,78
Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De Schneider Electric Harmony XAC hangdrukknopkast XACA2713 is een compleet bedieningsstation voor het sturen van een hijsmotor in twee richtingen met één snelheid, uitgerust met twee drukknoppen en een noodstopknop.
Belangrijkste kenmerken
Deze hangdrukknopkast van Schneider Electric is geschikt voor het opheffen en laten zakken van een hijsmotor met één snelheid in twee richtingen. De kast heeft twee drukknoppen: één voor langzaam opheffen en één voor langzaam laten zakken, beide met een NO-contactelement. Daarnaast is er een noodstopknop met een diameter van 30 mm en een 1 NC-vergrendeling voor het veilig stoppen van de installatie.
De behuizing is uitgevoerd in kunststof met een geel bovendeel en is onderling vergrendeld. De kast heeft een beschermingsgraad van IP65 en NEMA 13 en is daarmee geschikt voor gebruik in omgevingen waar bescherming tegen stof en vocht gewenst is. De kabelinvoer verloopt via een tule voor kabels van 8 tot 26 mm.
De compacte afmetingen van 80 mm breed, 107 mm diep en 314 mm hoog maken de Harmony XAC hangdrukknopkast geschikt als hangend controlestation, specifiek voor hulpkringtoepassingen. De nominale bedrijfsstroom bij AC-15 600 V bedraagt 1,2 A.
Kenmerken op een rij
Twee drukknoppen voor opheffen en laten zakken met één snelheid in twee richtingen
Noodstopknop 30 mm met 1 NC-vergrendeling, geschikt voor noodstop
Kunststof behuizing met geel bovendeel, beschermingsgraad IP65 en NEMA 13
Kabelinvoer via tule voor kabels van 8 tot 26 mm
Afmetingen 80 x 107 x 314 mm (breedte x diepte x hoogte)