Raam- of muurventilator met 450 m³/h capaciteit, 25W motor en IPX4-bescherming. De witte kunststof behuizing van 255x255 mm bevat een jaloezieklep en is geschikt voor 230V.
De Soler & Palau HCM raam-/muurventilator 5201420600 is een ventilator voor raam- of muurmontage, met een capaciteit van 450 m³/h en bescherming volgens IPX4.
Belangrijkste kenmerken
Deze raam- en muurventilator uit de HCM-serie van Soler & Palau is ontworpen om lucht rechtstreeks naar buiten af te voeren. De ventilator heeft een capaciteit van 450 m³/h, met een onbelaste luchthoeveelheid van 600 m³/h. Een jaloezieklep opent door overdruk en helpt de luchtstroom te regelen.
De ventilator is geschikt voor montage in zowel ramen als muren. Bij raammontage is hij toepasbaar bij raamdiktes van 3 tot 6 mm en een gatdiameter van 220 tot 225 mm. De witte, spuitgegoten kunststof behuizing heeft een breedte en hoogte van 255 mm. Een ingebouwd rooster op de aanzuig- of uitblaasopening voorkomt het binnendringen van vreemde voorwerpen.
De HCM-ventilator werkt op een 1-fasige 230 V, 50 Hz motor met een opgenomen vermogen van 25 W. De motor is uitgevoerd in klasse B, met isolatieklasse II en een beschermingsgraad van IPX4. De bediening verloopt via het lichtnet.