Metalen trekveer van 50 meter lang en 5,2 mm dik met een kogelkop van 9,51 mm voor het trekken van kabels door buizen. De zwarte, gedraaide stalen veer heeft een draadaansluiting.
Verpakt per 1 stuk
206,32170,51
206,32170,51
Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, morgen in huis. Levering ook op zaterdag.
De Wymefa IDEAAL trekveer 91920 is een metalen trekveer met kogelkop, ontworpen voor het eenvoudig invoeren en trekken van installatiedraad en kabels in installatiebuizen.
Belangrijkste kenmerken
Deze zwarte, ronde trekveer heeft een lengte van 50 m en een diameter van 5,2 mm. De veer is gemaakt van staal met een materiaaldikte van 1,3 mm en heeft een gedraaide vorm. Hiermee is dit hulpmiddel geschikt voor gebruik in installatiebuizen.
De trekveer is voorzien van een kogelvormige kop met een diameter van 9,51 mm. Deze kogelkop maakt het eenvoudiger om kabels in flexibele buizen of PVC-buizen met bochten in te voeren. Daarnaast beschikt het model over een draadaansluiting en een binnenkabel.
Kenmerken op een rij
Metalen trekveer van 50 m lengte en 5,2 mm diameter
Kogelkop van 9,51 mm voor eenvoudiger invoeren in flexibele buizen en bochten
Zwart, rond en gedraaid staal met materiaaldikte van 1,3 mm
Geschikt voor installatiebuis en het trekken van installatiedraad