Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, over 2 werkdagen in huis.
5792 op voorraad
Belangrijke Tip
Bij afname van meerdere meters ontvangt u één lengte van het gekozen aantal meters. Dit product wordt op maat geknipt en is niet retourneerbaar.Bekijk alle informatie
Draka is een bedrijf dat zich verdiept in het ontwikkelen en produceren van innovatieve en duurzame kabeloplossingen voor laagspanningsinstallaties, industriële toepassingen, datanetwerken en telecominfrastructuur. De producten van Draka onderscheiden zich door het feit dat er altijd hoge kwaliteit wordt geleverd op het gebied van verwerkbaarheid, flexibiliteit en stripbaarheid. Een onderdeel van de snoeren en kabels die Draka levert zijn HULT Cca installatiekabels.
HULT Cca halogeenvrije installatiekabels zijn toepasbaar in laagspanningsinstallaties tot 1 kV, geschikt voor alle in NEN 1010 aangegeven toepassingen, vooral daar waar hoge eisen worden gesteld aan brandveiligheid. Daarnaast kunnen de kabels onder ongunstige omstandigheden, zoals een verhoogde omgevingstemperatuur en in kabelbundels, worden geïnstalleerd. Tevens zijn de HULT Cca installatiekabels toepasbaar in vochtige ruimten.
Kenmerken Draka HULT Cca installatiekabel 820935NN
Deze installatiekabel uit de HULT Cca serie van Draka heeft 2 aders (bruin en blauw) met een nominale geleiderdoorsnede van 1,5mm². Daarnaast is de buitenmantel van de kabel moeilijk brandbaar zonder halogenen (mbzh) en grijs van kleur.