Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, over 2 werkdagen in huis.
830 op voorraad
Belangrijke Tip
Bij afname van meerdere meters ontvangt u één lengte van het gekozen aantal meters. Dit product wordt op maat geknipt en is niet retourneerbaar.Bekijk alle informatie
Draka is een bedrijf dat zich verdiept in het ontwikkelen en produceren van innovatieve en duurzame kabeloplossingen voor laagspanningsinstallaties, industriële toepassingen, datanetwerken en telecominfrastructuur. De producten van Draka onderscheiden zich door het feit dat er altijd hoge kwaliteit wordt geleverd op het gebied van verwerkbaarheid, flexibiliteit en stripbaarheid. Een onderdeel van de snoeren en kabels die Draka levert zijn VULTFLEX XS Dca-S2 soepele installatiekabels, CPR-gecertificeerd. De VULTFLEX XS Dca-S2 verschilt van de VULTFLEX XS Dca serie qua rookclassificatie. De VULTFLEX XS Dca installatiekabels hebben een s3-rookclassificatie, terwijl VULTFLEX XS Dca-S2 een s2-rookclassificatie hebben. Dit omdat per 1 juli 2020 strengere brandveiligheidseisen voor kabels gelden.
VULTFLEX XS Dca-S2 installatiekabels zijn door hun bijzonder grote buigbaarheid uitermate geschikt wanneer de installatieruimte zeer beperkt en/of moeilijk bereikbaar is. De kabels zijn toepasbaar in laagspanningsinstallaties tot 1 kV, geschikt volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een normaal brandrisico volgens NEN 8012. De kabels kunnen onder ongunstige omstandigheden, zoals een verhoogde omgevingstemperatuur en in kabelbundels, worden geïnstalleerd. Tevens zijn de kabels toepasbaar in vochtige ruimten. De installatiekabels zijn geschikt voor gebouwinstallaties, woningbouw en industriële installaties. Verder zijn de VULTFLEX XS Dca-S2 installatiekabels goed stripbaar en soepel, waardoor ze gemakkelijk te verwerken zijn.
Deze installatiekabel uit de VULTFLEX XS Dca-S2 serie van Draka heeft 5 aders (bruin, zwart, grijs, blauw en groen/geel) met een nominale geleiderdoorsnede van 35mm². Verder is de YMvK kabel grijs van kleur en gemaakt van PVC. De soepele installatiekabel dient gecombineerd te worden met speciale kabelschoenen voor soepele geleiders.