Rechte, grijze M25 kabelwartel van polyamide voor kabeldiameters van 9 tot 12 mm. Deze halogeenvrije wartel heeft IP68-bescherming, trekontlasting en wordt geleverd met contramoer.
De Eaton V-M25 kabelwartel M25 RAL 7035 IP68 is een rechte, kunststof wartel uit de V-M serie, geschikt voor kabels met een diameter van 9 tot 12 mm en uitgevoerd in grijs (RAL 7035).
Belangrijkste kenmerken
Deze Eaton V-M25 kabelwartel is een rechte wartel voor kabel- en buisinvoer met metrische schroefdraad M25. De wartel is geschikt voor kabeldiameters van 9 tot 12 mm en wordt geleverd met contramoer. De schroefdraadlengte bedraagt 10 mm en de sleutelwijdte is 36 mm.
De wartel is vervaardigd uit kunststof met materiaalkwaliteit polyamide (PA) en is slagvast. De kleur is grijs met RAL-nummer 7035 en de uitvoering is onbehandeld. De afdichting is uitgevoerd als uienring met afdichtingsmateriaal Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM).
Met een beschermingsgraad van IP68 en een gebruikstemperatuurbereik van -20 tot 120 °C is de wartel halogeenvrij en voorzien van trekontlasting (Type A volgens EN 62444). De verbinding met de behuizing gebeurt door middel van schroeven en het type schroefdraad is metrisch met een spoed van 1,5 mm.
Kenmerken op een rij
Metrische kabelwartel M25, geschikt voor kabeldiameter 9 - 12 mm
Beschermingsgraad IP68 en gebruikstemperatuur -20 tot 120 °C
Kunststof wartel, polyamide (PA), slagvast en halogeenvrij
Met contramoer en trekontlasting, schroefdraadlengte 10 mm
Grijs (RAL 7035), recht model met uienringafdichting (EPDM)