Op zoek naar gereedschap om uw FTP K plug te monteren? Dan is de Fischer FTP EK inslagdoorn ankerhuls voor u geschikt. De Fischer FTP EK inslagdoorn ankerhuls is een kwalitatief hoogwaardig stuk gereedschap voor een snelle en betrouwbare montage in combinatie met de FTP K plug. De plug wordt na het voorboren in de voorsteekmontage met behulp van dit montagehulpstuk FTP EK aangebracht.
Kenmerken Fischer FTP EK inslagdoorn ankerhuls 90991
Deze FTP EK inslagdoorn ankerhuls van Fischer is geschikt voor FTP K8 cellenbetonankers. Met behulp van een boormachine wordt de plug na het voorboren in de voorsteekmontage aangebracht.
Specificaties
Meer informatie
Bediening
Boormachine
Geschikt voor draadmaat (M..)
8
Geschikt voor
Cellenbetonanker FTP K
Beoordelingen
Schrijf een beoordeling
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan
We hebben andere producten gevonden die u wellicht leuk vindt!