Erico is van oudsher een onderneming die alle benodigde producten voor spoorwegen ontwikkelde, maar sinds 2015 is opgenomen bij het bedrijf Pentair. Hierdoor heeft Erico zich nu ook verdiept in andere elektrische verbindingsproducten, bevestigingsmaterialen en ondersteuningssystemen. De grootste tak van deze bevestigings- en ondersteuningsmaterialen valt onder de benaming Caddy. Deze producten zijn wederom verdeeld in overzichtelijke subgroepen voor bijvoorbeeld elektrotechnische en datacommunicatie installaties of andere kabel en buistoepassingen.
Kenmerken Erico Caddy balkklem C30S4
Deze multifunctionele C-klem kan gebruikt worden om een ander element aan uw installatie te bevestigen. Bovendien is de klem te combineren met een CR kabelklem of met een CN vierkantmoer. De Caddy balkklem is gemaakt van roestvast staal en is geschikt voor een flens met een dikte tussen de 17 en 30 millimeter. De schroefmaat die bij de C-klem hoort is M8 en de twee ronde gaten in de onder- en zijkant hebben een diameter van 14 millimeter.
Specificaties
Meer informatie
Aansluitwijze bouwdeel
Klem
Bevestigingswijze
Schroeven
Breeklast
1100 N
Buis-/kabeldiameter
0 mm
Draadmaat (M..)
8
Draadmaat (metrisch)
8
Geschikt voor flensdikte
0-30 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Nastelbaar
Nee
Oppervlaktebescherming
Geen (onbehandeld)
Scharnierend
Nee
Uitvoering
Schroefklem
Vaak gebruikte artikelnummers
4018292361408 | 3146651 | 336140 | 10006209
Beoordelingen
Schrijf een beoordeling
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan
We hebben andere producten gevonden die u wellicht leuk vindt!